درباره کلوپ پدیده کیش

کلوپ پدیده کیش با مدیریت آقای حسین باستان در سال 1387 فعالیت رسمی خود را در حوزه تفریحات دریایی کیش آغاز نمود ، کلوپ تفریحات دریایی پدیده کیش در آخرین بررسی ها از سوی جامعه کلوپ داران دریایی و طی نظرات کارشناسان کلوپ پدیده کیش یک کلوپ 5 ستاره معرفی شد و دارای لایسنس 5 ستاره میباشد.

تفریحات کلوپ دریایی : کلوپ تفریحات دریایی پدیده با کادری مجرب و امکانات بروز ارائه کننده تفریحات متنوعی همچون پاراسل ، شاتل ، غواصی ، فلای بورد ، غواصی VIP و جت اسکی در حوزه گردشگری دریایی میباشد.

رزرواسیون کلوپ پدیده : 09347687013

آدرس کلوپ پدید : جزیره کیش- بلوار اندیشه - مرکز تفریحات دریایی - کلوپ پدیده کیش

"پدیده کیش"، یک نماد از زیبایی و تنوع تفریحات دریایی میباشد، این مجموعه فرهنگی و تفریحی، با استفاده از تسلط و علاقه عمیق جناب آقای باستان و مدیران حرفه ای ایشان به محیط دریا و ورزش‌های آبی، به یک پنجره شگفت‌انگیز به دنیای زیرآب و بازی های آبی و دریایی تبدیل شده است.

در "پدیده کیش"، تفریحات پاراسل شاتل، غواصی، جت اسکی، و فلای بورد به شکلی منحصر به فرد و با کیفیت عالی ارائه می‌شود. مهمترین اهداف این مجموعه، ایجاد تجربه‌های فراموش‌ناپذیر برای بازدیدکنندگان و ترویج علاقه به ورزش‌های آبی است.

تیم ما از افراد متخصص و با تجربه تشکیل شده است که با استفاده از تجهیزات مدرن و بروز، امنیت و سرگرمی را در کنار هم قرار می‌دهند. افراد علاقه‌مند به تجربه تفریحات آبی، می‌توانند از آموزش‌های حرفه‌ای ما بهره‌مند شده و این هیجان را به روحیه‌ی شاد و پویا اضافه کنند.

"پدیده کیش" با افتخار به عنوان مقصدی برگزیده برای افرادی است که به دنبال ترکیبی از هیجان، آموزش و سرگرمی در دنیای آبی هستند. آماده‌ایم شما را به تجربیاتی منحصر به فرد و فراگیر در دل خلیج‌فارس دعوت کنیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر و رزرواسیون، با ما تماس بگیرید و به ما بپیوندید تا با شما در این سفر مهیج به دنیای آبی بپردازیم.